Wykorzystuję technologię blockchain

Wykorzystuję technologię blockchain

Specjalizuję się w projektowaniu systemów zarządzania treścią oraz automatyzacją procesów. Buduję serwisy online min.: lokalną przeglądarkę wiadomości, jak i grę online. Realizuję usługi z zakresu: wsparcia technicznego, programowania czy technologii blockchain.

Moja historia z informatyką rozpoczęła się już w 1992 roku. Wtedy zaczarował mnie Commodore 64, a BASIC zapoczątkował we mnie chęć programowania. W kolejnych latach na moim biurku gościły takie cuda techniki jak AMIGA 500, 600 czy 1200. Oprócz grania na konsolach, zacząłem programować na komputerach klasy PC od DOS poprzez Windows 3.1, 95, 98SE i kolejne wersje.

img

Strony WWW

Od 2000 r. zacząłem używać różnych dystrybucji Linux min. Slackware, RedHat, Mandrake czy Debian. Programowłem w różnych językach, aktualnie specjalizuję się w PHP i JavaScript. W roku 2014 w moim portfolio zawitały kryptowaluty. Kopałem min. Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Fathercoin, Leafcoin i wiele innych ciekawych projektów.

img

Web aplikacje

Na dzień dzisiejszy w wolnych chwilach buduję lokalny serwis inforormacyjny oraz grę opartą o technologię blockchain Bitcoin SV.

img

Innowacje IT

zuku